2014. július 4.
"Az egesz musor szuper volt" - München, 2011.06.22.
Nicholas Gabor Waxman élménybeszámolója
itt olvasható
!
Még több magyar élménybeszámoló: lásd.
élménybeszámoló címke
.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése