2014. november 23.
"Újra és újra ott akarok ülni, és átélni a varázslatot" - Bécs, 2014.11.01.
Stekker élménybeszámolója fotókkal
ide kattintva olvasható
. Köszi :)
Még több magyar élménybeszámoló: lásd.
élménybeszámoló címke
.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése