2015. március 30.
"A Maestrónak ez alkalommal is sikerült elérnie, hogy egy klasszikus koncert végére a közönség feszengésmentes eufóriába kerüljön."
Stekker élménybeszámolója
ide kattintva olvasható
. Köszi :)
Még több magyar élménybeszámoló: lásd.
élménybeszámoló címke
.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
‹
›
Főoldal
Internetes verzió megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése